Olimpiskajā centrā Ventspils atsācies aktīvs treniņnometņu laiks

1300

Olimpiskajā centrā Ventspils turpinās treniņnometņu sezona. Pašlaik centra sporta bāzēs uzturas četras dažādas sportistu komandas.

Kā ievērojamākā komanda jāmin ārvalstu viesi, hokeja komanda Toros no Baškīrijas, Ņeftekamskas pilsētas, kas savā valstī spēlē augstākajā hokeja līgā un ir 2012., 2013. un 2015.gada čempioni. Toros treniņnometne norisinās līdz 31.jūlijam un tajā uzturas 38 personas, kas treniņus aizvada gan Ledus hallē, gan atlētikas zālē, gan arī Piedzīvojumu parka teritorijā, trenējoties uz kalna.

Ledus hallē trenējas arī jauniešu hokeja komanda Pirāti no Rīgas 23 cilvēku sastāvā. Treniņnometne norisinās līdz 8.augustam un tajā treneru Alekseja un Vladimira Rešetņikovu vadībā sporto 11 un 12 gadus veci jaunieši. Pirātu komandas nometne Ventspilī notiek pirmo reizi un tās organizatori ar Ventspili kā treniņu vietu ir ļoti apmierināti. Kā Ventspils sporta bāžu priekšrocības organizatori min dažādu sporta bāžu atrašanos vienuviet. Treniņu laikā hokejisti izmanto Ledus halli, stadionu un manēžu.

Olimpiskajā centrā Ventspils līdz 7.augustam notiek Latvijas slidošanas asociācijas izbraukuma treniņi jaunajiem daiļslidotājiem vecumā no 5 līdz 16 gadiem. Starp jaunajiem sportistiem ir arī censoņi no Lietuvas un Vācijas. Slidošanas asociācijas izbraukuma treniņi un treniņnometnes Ventspilī ir norisinājušās vairākkārtīgi, šoreiz ir jau septītā reize un, kā atzīst trenere Marika Nugumanova no Rīgas, Ventspili par treniņu vietu organizatori izvēlas ļoti labo sporta bāžu dēļ, kā arī tādēļ, ka šeit esot ļoti atsaucīgi cilvēki, kā arī labi daiļslidošanas kluba Ventspils sadarbības partneri. Treniņi pamatā notiek Ledus hallē un tos vada treneres Marika Nugumanova, Alma Lāce un Jeļena Rižika. Bērni šeit uzturas kopā ar vecākiem un brīvajā laikā izmanto Ventspils pilsētas piedāvātas atpūtas un izklaides iespējas.

Vēl Olimpiskajā centrā uzturas astoņpadsmit 10–12 gadus veci Kauņas vingrošanas skolas audzēkņi, kas šeit trenējas no 24.jūlija līdz 31.augustam. Šāda treniņnometne Ventspilī tiek aizvadīta otro gadu pēc kārtas. Arī šajā gadījumā treniņnometnes organizatori Ventspili ir iecienījuši labo sporta bāžu un sakārtotās infrastruktūras dēļ.

Šajā vasarā Olimpiskajā centrā Ventspils jau ir notikušas astoņas treniņnometnes dažādos sporta veidos. Trenējušies ir gan Latvijas izlases bobslejisti, gan paralimpieši, gan tādā eksotiska sporta veidā kā lakross pārstāvji un citi sportisti. Līdz sezonas beigām Olimpiskais centrs Ventspils ieplānojis uzņemt vēl piecas treniņnometņu grupas.