Šonedēļ arī starptautiskā Ventspils kausa izcīņa petankā

1262

Šīs nedēļas nogalē, 30.un 31.jūlijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā notiks tradicionālais starptautisks turnīrs Ventspils 2016, kas jau tradicionāli ir nozīmīgākās sezonas sacensības petankā Ventspilī.

Jau septīto gadu jūlija pēdējās brīvdienās Ventspils kērlinga kluba petankas sekcija rīko lielas starptautiskas sacensības trijniekiem (tripletiem) – šogad dalību apstiprinājušas 25 komandas ar spēlētājiem no Igaunijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Krievijas, Lietuvas un Latvijas. Mājiniekus Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs četras trijnieku komandas, bet vēl vairāki kluba spēlētāji draudzīgi iesaistījušies jaukta sastāva komandās.

Turnīra atklāšana notiks sestdien, 30.jūlijā, plkst.09. Pirmajā sacensību dienā no desmitiem rītā līdz puspieciem pēcpusdienā (pēdējās spēles sākums plkst.15.15) tiks izspēlētas piecas spēļu kārtas pēc Šveices sistēmas, ar laika limitu 55 minūtes plus viena kašoneta izspēle. Svētdienas rītā, 31.jūlijā, sacensības turpināsies no plkst. 09.30, katrai komandai izspēlējot vēl divas spēles pēc Šveices sistēmas, pēc kurām, atbilstoši rezultātiem, komandas tiks iedalītas grupās. Plkst. 12.30 katrā grupā sāksies play-off spēles, turnīrs noslēgsies ar finālspēlēm, kuras turnīra četras labākās komandas aizvadīs bez laika limita. Turnīra noslēgums un uzvarētāju apbalvošana paredzēta tūlīt pēc finālspēļu beigām.