Par Ventspils čempionēm petankā tripletos kļūst Trio

1387

Ar komandas Trio uzvaru noslēdzās Ventspils pilsētas 5.atklātā čempionāta petankā trijnieku jeb tripletu komandu finālspēles.

Par Ventspils šā gada čempiona titulu un zelta medaļām cīnījās regulārā čempionāta pirmo divu vietu ieguvēji – komandas Lielie un Trio, par bronzas godalgām sacentās komandas Anemones un A.R.D.. Atbilstoši sacensību nolikumam, komandām bija jācīnās līdz divām uzvarām. Lai noskaidrotu uzvarētājus, abiem sāncešu pāriem bija nepieciešamas trīs spēles.

Cīņā par Ventspils čempionu titulu pirmās divas spēles noritēja īpaši sīksti, sākotnēji ar viena punkta pārsvaru (10:9) uzvarēja komanda Lielie, bet nākamajā spēlē par vienu punktu (11:10) labāka bija komanda Trio. Trešajā spēlē Trio izdevās uzvarēt ar pārliecinošu rezultātu 13:3.

Sacenšoties par bronzas medaļām, pirmo spēli uzvarēja (13:4) komanda Anemones, otrā spēle tik pat pārliecinoši labāk (13:3) izdevās komandai A.R.D., bet trešajā izšķirošajā spēlē uzvarēja (13:5) komanda Anemones.

Nākamā Ventspils pilsētas čempionāta petankā disciplīna – dubultspēles sāksies otrdien, mēneša garumā otrdienās astoņi spēlētāju pāri vienotā konkurencē aizvadīs apļa turnīru un finālspēles.