Parakstīts līgums par atlētikas zāles būvi Pārventā

2150
Autors: Ventspilnieks.lv
Autors: Ventspilnieks.lv

Trešdien Olimpiskā centra Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis, Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Oskars Tērvids, SIA Ventspils nekustamie īpašumi valdes priekšsēdētājs Valdis Lesiņš un pilnsabiedrības Baltprojekts & SZMA valdes loceklis Oskars Balodis parakstīja četrpusēju līgumu par atlētikas un aerobikas zāles būvniecības uzsākšanu Ventspils 3.vidusskolas telpās.

Projekts paredz ierīkot trenažieru zāli 600 kvadrātmetru platībā 3.vidusskolā pašreizējās aktu zāles un bibliotēkas telpās, kas tiks savienota ar Pārventas sporta kompleksu, izbūvējot speciālu pāreju. Jaunizveidotā zāle būs aprīkota ar modernu inventāru. Savukārt 3.vidusskolas aktu zāle un bibliotēka tiks pārceltas uz citām skolas telpām, līdz ar to skolēniem netiks pasliktināti esošie apstākļi.

“Ņemot vērā, ka šobrīd Pārventas sporta kompleksā nav pieejama trenažieru zāle sportistu speciālai un vispārējai fiziskai sagatavotībai, tad jaunizbūvētā trenažieru zāle augstas klases sportistiem nodrošinās kvalitatīvāku treniņprocesu, tāpat zāle būs pieejama pilsētas iedzīvotājiem, sporta klubu sportistiem, kā arī to varēs izmantot Ventspils 3.vidusskolas skolēni sporta stundām,” norādīja Boitmanis.

Kopējās izmaksas būs nedaudz pāri par 620 tūkstošiem eiro. Šie līdzekļi ir iezīmēti nākamā gada valsts budžetā kopējā Ventspils sporta infrastruktūrai atvēlētajā finansējumā 1,55 miljonu eiro apmērā, par ko iepriekš sūkstījās atsevišķi parlamenta deputāti, uzskatot, ka tik milzīga summa ir piešķirta kā “politiskā nodeva”.

Plānots, ka jauno atlētikas centru atklās nākamā gada 1.septembrī.

Jāatzīmē, ka atlētikas un aerobikas zāle nav domāta tikai iedzīvotāju sportisko aktivitāšu nodrošināšanai. Dienas pirmajā pusē līdz pēcpusdienai zāles būs piejamas tikai 3.vidusskolas audzēkņiem sporta nodarbībām. Pārventas iedzīvotājiem centrs būs atvērts tikai vēlās pēcpusdienās, vakaros un brīvdienās.