Postņikovs atkal spēlēs FK Ventspils

1350
Autors: Publicitātes foto
Autors: Publicitātes foto

Latvijas seškārtējo čempionu FK Ventspils rindas pastiprinājis pieredzējušais 30 gadus vecais aizsargs Jevgeņijs Postņikovs.

Jevgeņijs Postņikovs labi pazīstams visiem, kuri seko un pārdzīvo par ventspilniekiem. Viņš jau spēlēja Ventspilī, aizvadot divas sezonas 2010 un 2011.gadā. Kopumā viņš aizvadīja 47 spēles un guva četrus vārtus.

“Lieliski atkal atrasties vietā, kur viss pazīstams un ar kuru saistītas daudz brīnišķīgu un priecīgu atmiņu. Stadions, laukums, ģērbtuves… Atmiņā uzreiz uzvaras, spēles, emocijas… Un arī seju pazīstamu pietiek, kaut arī jau pieci gadi aizlidojuši,” sacīja Postņikovs. “Saprotams, vienmēr stādi sev zināmus mērķus, un mani ir tajā, lai maksimāli palīdzētu komandai, izdarīt visu, kas manos spēkos, lai dotu Ventspilij labumu. Un, protams, galvenais uzdevums – pacensties atkal kļūt par čempionu, atkal iegūt ar Ventspili zelta medaļu. Jā, tas pavisam nav vienkārši, bet spēļu priekšā daudz, un, nešaubos, komanda pieliks maksimumu pūļu, lai uzvarētu čempionātu un iepriecinātu līdzjutējus.”