Piektdien visā Latvijā norisināsies tradicionālā Olimpiskā diena. To rīko Latvijas Olimpiskā komiteja, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību. Olimpiskās dienas šā gada devīze Latvijā ir “Sporto svaigā gaisā”. Olimpiskās dienas aktivitātēs viena no aktīvākajām pilsētām vienmēr bijusi arī Ventspils.

Plkst.10 Olimpiskā centra Ventspils stadionā notiks Olimpiskās dienas atklāšana. Olimpiskās dienas norise sāksies ar svinīgu līniju, Olimpisko himnu un uzrunām. Pēc tam sāksies rīta vingrošana, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Olimpiskās dienas pasākumā piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevska kungs, Ventspils pilsētas domes vadība, kā arī Ventspils sportisti – Olimpisko spēļu dalībnieki.

Plānots, ka no Ventspils pilsētas piedalīsies ap 4000 dalībnieki no pirmsskolas izglītības iestādēm, vispārizglītojošām skolām un Ventspils Tehnikuma.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas Sporta pārvalde