(PAPILDINĀTS)

Pagājuši tikai nepilni seši mēneši, kopš Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja amatā stājās Egita Udodova. Ceturtdien Ventspils pilsētas dome izsludinājusi jaunu konkursu uz pārvaldes vadītāja amatu, liecina pašvaldības portālā ventspils.lv publicētais sludinājums.

Ventspils pilsētas dome apstiprināja Udodovu amatā šā gada 31.martā. Pagājušā gada vasarā amatu atstāja ilggadējais pārvaldes vadītājs Aldis Slavinskis, taču pašvaldība ilgstoši nespēja atrast jaunu pārvaldes vadītāju. Konkurss tika izsludināts divas reizes, līdz tika uzrunāta Udodova.

Ventspils pilsētas domes personāla nodaļas atbilde par vadītājas maiņas iemesliem ir ļoti formāla: “Ņemot vērā Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvalde vadītājas darba uzteikumu pēc pašas vēlēšanās, kā arī nolūkā nodrošināt iestādes darbības vadību un atbilstoši normatīvo aktu prasībām ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību izsludināts atklāts konkurss uz Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvalde vadītāja amatu.”

Udodova 2001.gadā Ventspils Augstskolā ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē ar specializāciju loģistikā. 2003.gadā Ventspils Augstskolā ir iegūts profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā. No 2011.gada Ventspils Augstskolā ir uzsāktas studijas doktora studiju programmā Biznesa vadība. Udodovai ir aptuveni 16 gadu darba pieredze izglītības darbā, tai skaitā aptuveni 14 gadu darba pieredze izglītības vadības darbā.

Amata pretendentiem dzīves un darba aprakstu (CV), konkrēti norādot laika periodus, iegūtās izglītības līmeni, darba pienākumus, valodas prasmes, prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, un pieteikuma vēstuli, kurā pausts redzējums par izglītības sistēmu un tās attīstību Ventspilī un valstī, tai skaitā izvēršot sadaļu par ar izglītības sistēmu saistītās normatīvo aktu bāzes stiprajām un vājajām pusēm, līdz 13.oktobrim ieskaitot jāiesniedz Ventspils pilsētas domes Personāla nodaļā, nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi 44.kabinetā, Ventspils pilsētas domē, Jūras ielā 36.

(Papildināts ar 3.rindkopu)

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA