Ar Latvijas čempionāta pirmo posmu Liepājā startējusi motokrosa sezona. Ventspils kliuba Rodeo 20.jubilejas sezona sākusies priecīgi – uzvara pirmajā posmā.

Individuāli, kā arī komandai vislielāko punktu ražu atveda Prīts Ratseps MX1 klasē un Karels Kutsars MX2, kuri neatstāja nekādas cerības pārējiem, svinot dubultuzvaru abos braucienos. “Leģionāri izdarīja savu darbu izcili, kas no viņiem tika arī gaidīts, bet man vislielāko pārsteigumu sagādāja Kristers Drevinskis, kurš cīnoties spēcīgajā konkurencē no 11.vietas pirmajā braucienā, spēja aizcīnīties līdz ceturtai vietai, bet otro braucienu uzsākot no ceturtās vietas finiša līniju šķērsojot otrajā pozīcijā, kas posma kopvērtējumā deva otro vietu individuāli un izšķirošos punktus komandai kopvērtējumā,” tā situāciju raksturo Rodeo komandas vadītājs Arvis Sanders.

Bērnu un jauniešu klases sportists Kristers Janbergs 65 cm3 klasē divu braucienu summā ierindojās piektajā vietā, savukārt Aleksim Araidam 85 cm3 klasē, smagā un dziļām bedrēm izsistā smilšu trase bija grūts pārbaudījums, kur ar vairākiem kritieniem neizdevās pakāpties augstāk par 12.vietu.

Priecēja Veterānu klases sportista Gvido Judeika atgriešanās motokrosā augstākā līmenī, kurā divu braucienu summā izdevās izcīnīt otro vietu kopvērtējumā Latvijas čempionātā. Arvis Sanders Senioru klasē spēja sarūpēt trešo vietu posmā un tikai kritiens, un vairāku pozīciju zaudēšana vienā no trases sarežģītākajiem elementiem, šķīra no otrās vietas finišā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Rodeo MX