Sākusies pieteikšanās Latvijas nūjošanas festivālam

1315

Kā jau ierasts, ik gadu Ventspilī augusta beigās notiek Latvijā lielākais nūjotāju saiets. Šogad festivāls notiks sestdien, 20.augustā, ar kopēju startu plkst.12 gan 5,3 km, gan 10,55 km distancēs. Tā kā festivāls šogad notiek Riodežaneiro Olimpisko spēļu laikā, un dienu pēc nūjošanas festivāla notiks Olimpisko spēļu noslēguma ceremonija, tad festivāls notiks olimpisko spēļu noskaņās.

Pirms starta notiks modes skate, kurai šogad motīvs ir dots olimpiskais sports, dalībnieki tiks gaidīti interesantos sporta tērpos, kuru demonstrācija notiks 20 minūtes pirms starta, kuru vērtēs žūrijas komisija, kura piešķirs simpātiju balvas.

Visi interesenti, kur nolēmuši startēt nūjošanas pasākumā, ir aicināti pieteikt savu dalību festivāla mājas lapā www.nujosanasfestivals.lv sadaļā Reģistrēšanās vai arī zvanīt galvenajam tiesnesim Aigaram Matisonam un aizpildīt klātienes reģistrācijas formu. Nūjot draugu un kolēģu pulkā ir interesantāk, tāpēc aicina festivālam savu kolektīva komandu. Skaitliski lielākās komandas tiks pie pārsteiguma balvām.

Pirms pasākuma būs iespējams iznomāt nūjošanas nūjas, apgūt nūjošanas tehniku, darbosies veselības aleja, kur varēsiet uzzināt daudz interesantu lietu par savu veselību, kā to uzlabot, kā to nostiprināt. Pēc sacensībām dalībniekiem, baudot koncertprogrammu, būs iespējams cienāties ar spēcinošu zupu, kā arī pēc apbalvošanas ar olimpisko torti.