Pēc ilgākas pauzes mājas spēli aizvadīs BK Ventspils, kas šovakar savā laukumā ļoti svarīgā FIBA Čempionu līgas grupu turnīra spēlē uzņems Klaipēdas Neptunas. Ventspilniekiem noteikti jāuzvar, lai saglabātu labas izredzes iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā. Spēles sākums plkst.19.

Ar Lietuvas klubu ventspilnieki tikās otrajā kārtā, taču izbraukuma cīņā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 80:87.

Ventspils basketbolisti, kuri iepriekšējā spēlē izcīnīja skaistu uzvaru arī izbraukumā pret čempioniem Tenerifes Iberostar, ar četriem panākumiem deviņās spēlēs ieņem pagaidām piekto pozīciju. Tikpat uzvaru ir arī Francijas čempioniem ElanNeptunas rēķinā piecas uzvaras un trešā pozīcija, līdz ar to ventspilnieku uzvaras gadījumā ir laba iespēja aizsteigties sāncenšiem priekšā. Līderi ar astoņām uzvarām un tikai vienu zaudējumu ir Vācijas klubs MHP Riesen, par vienu uzvaru mazāk ir Iberostar, kas abus zaudējumus piedzīvojis tieši pret Ventspili.

Jāatzīmē, ka Klaipēdas Neptunas klubu pēdējā laikā nomoka finansiāla rakstura problēmas un komandai šobrīd nav tas veiksmīgākais posms sezonā, kas ir vēl viens faktors par labu Ventspilij.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA