Šovakar pēc revanša savās mājās pār Turcijas Muratbey!

1308
Autors: Muratbey
Autors: Muratbey

Trešdien, 21.decembrī, plkst.19 BK Ventspils aizvadīs šajā gadā pēdējo FIBA Čempionu līgas spēli, kad savā laukumā tiksies ar Turcijas Muratbey un tajā spēlējošo latvieti Rolandu Freimani.

Kā zināms, abu komandu pirmajā spēlē ventspilnieki viesos piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 69:74. Tā bija spēle uz kuru BK Ventspils devās bez nopietni savainotā Andreja Gražuļa un tā bija spēle, kurā pirmo reizi šajā sezonā nopietni sevi apliecināja Māris Ziediņš.

BK Ventspils pirmo izbraukuma uzvaru izcīnīja aizvadītajā kārtā viesos pārspējot poļu Rosa Radom. Savukārt Muratbey izbraukumos pagaidām nav izcīnījusi nevienu uzvaru.

Ventspilnieku sastāvs joprojām ir īsāks, taču sagaidāms, ka kapteinis Kristaps Janičenoks izies laukumā un noteikti spēlēs. Jau iepriekšējā spēlē viņš nospēlēja samērā lielu spēles laiku un guva 11 punktus.

Kopvērtējumā ventspilnieki ar četrām uzvarām deviņās spēlēs ieņem ceturto pozīciju, kamēr turku klubs ar trim panākumiem deviņās cīņās ir sestie. Līderi ir Klaipēdas Neptunas, kas zaudējusi tikai vienā spēlē, turklāt – Ventspilī.