Ventspils basketbolistiem šovakar ļoti svarīgs un atbildīgs uzdevums FIBA Čempionu līgas turnīrā, kur grupu turnīra priekšpēdējā spēlē viesosies Itālijā pie Kapo d’Orlando SikeliArchivi kluba. Ventspilniekiem der tikai uzvara, lai vēl droši turpinātu cīnīties par pēdējo ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm.

Vēl pirms divām kārtām ventspilnieku izredzes kvalificēties izslēgšanas spēlēm bija vairāk nekā iepriecinošas, tomēr pēdējās divās spēlēs piedzīvotie zaudējumi šīs izredzes ir būtiski samazinājušās. Par ceturto vietu pašlaik cīnās uzreiz trīs komandas – ventspilnieki, Saloniku PAOK un Francijas čempioni Elan. Visām komandām ir pa pieciem panākumiem.

Attiecībā pret Elan viss ir kārtībā – BK Ventspils uzvarēja abās spēlēs, līdz ar to francūži vienādu punktu gadījumā apsteigt nevar. Citāda aina ir saistībā ar Saolinku PAOK. Pirmajā spēlē Grieķijā tika piedzīvots zaudējums ar septiņu punktu starpību. Tieši ar šo komandu jātiekas pēdējā grupu turnīra spēlē Ventspilī, kad būs izšķirošajā spēlē iespēja izcīnīt ceturto vietu. Tiesa, pirms tam noteikti jāuzvar Itālijā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA