Štelmahers lepns par savu komandu

941

“Esmu ļoti lepns par savu komandu!” – tā pēc uzvaras FIBA Čempionu līgas spēlē sacīja BK Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers.

“Šajā mačā bija kritumi un kāpumi. Esmu ļoti apmierināts ar šo uzvaru, parādījām raksturu, katrs spēlētājs nospēlēja labi. Esmu ļoti lepns par savu komandu,” Štelmahers sacīja pēc spēles notikušajā preses konferencē.

Tikmēr ventspilnieku rezultatīvākais spēlētājs Emanuēls Ubilla sacīja tā: “āris mūsu spēlētājiem ir savainojumi un pašlaik cenšamies viens ar otru saspēlēties, turklāt mūsu sastāvam ir pievienojies jauns basketbolists. Tāpēc maču sākām nedaudz lēni. Savukārt otrajā puslaikā mums labāk veicās uzbrukumā un sekmīgi spējām nospēlēt arī aizsardzībā. Turklāt pret mums regulāri bija izmēros lielāki spēlētāji, kas mums ar ātruma palīdzību ļāva viņus apspēlēt.”

Jau ziņots, ka BK Ventspils otrdienas vakarā Itālijā izcīnīja svarīgu uzvaru FIBA Čempionu līgas turnīrā, kurā ar 79:68 pārspēja Kapo d’Orlando SikeliArchivi. Šī uzvara ventspilniekiem ļauj saglabāt ļoti reālas cerības uz iekļūšanu FIBA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs.

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: ekrānšāviņš no FIBA Čempionu līgas video