Štelmahers pārcelsies uz Tallinas “Kalev/Cramo”; BK “Ventspils” stūrēs Visockis-Rubenis

554

Latvijas basketbola izlases galvenā trenera amata kandidāts Roberts Štelmahers atstāj BK Ventspils un karjeru turpinās Tallinas Kalev/Cramo komandā, tikmēr par ventspilnieku jauno stūrmani kļūs Latvijas U-19 izlases galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis, kurš aizvadītajā sezonā trenēja BK Ogre, informēja BK Ventspils klubā.

Līgums ar Štelmaheru noslēdzās līdz ar šīs sezonas beigām, un izskanēja runas, ka līgums netiks pagarināts. Štelmahera vadībā aizpērn ventspilnieki atguva Latvijas čempionu titulu, bet šogad finālsērijā komanda, kas visu regulāro sezonu bija uzvarējusi, zaudēja VEF Rīga un palika otrajā vietā.

Ar jauno treneri līgums parakstīts uz divām sezonām. “Mēs esam priecīgi, ka ir izdevies parakstīt 2 gadu sadarbības līgumu ar vienu no labākajiem gados jaunajiem galvenajiem treneriem Latvijā. Tās ir jaunas vēsmas BK “Ventspils”, ceram, ka komandas līdzjutēji to pamanīs un novērtēs. Strādāsim pie sastāva komplektācijas savu iespēju robežās. Ceram izveidot labu kolektīvu, kurš spēs sasniegt izvirzītos mērķus, sagādājot prieku un gandarījumu visiem BK “Ventspils” atbalstītājiem un līdzjutējiem,” komentēja BK Ventspils ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics.

Visockis–Rubenis trenera karjeru profesionālā basketbolā aizsāka 2011. gadā, kad kļuva par Latvijas Universitātes galveno treneri, bet 2016. gadā pievienojās BK Ogre komandai, kur aizvadītajā sezonā pārspēja jūrmalniekus, atnesot Ogres pilsētai augstāko sasniegumu līdz šim – bronzas medaļas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Kalev/Cramo