Tikai astoņu vīru sastāvā šovakar viesos pret Oldenburgu

1262
Autors: BK Ventspils
Autors: BK Ventspils

FIBA Čempionu līgas turnīrā šovakar BK Ventspils viesos tiksies ar Oldenburgas klubu EWE Baskets, kuram pirmajā tikšanās reizē Ventspilī dramatiskā cīņā zaudēja pēdējā sekundē ar 76:77.

Situācija ar BK Ventspils sastāvu pirms otrā riņķa ir gaužām skumja – tikai astoņi spēlētāji ir par visiem 100% gatavi doties laukumā, bet vēl divu spēlēšana ir apšaubāma, portālam Ventspilnieks.lv norādīja klubā.

Kā zināms, pirmdien kļuva zināms, ka savainoto spēlētāju sarakstam uz ilgāku laiku ir pievienojies Rihards Lomažs, kurš vismaz līdz pavasarim kopā ar jau agrāk savainoto Andreju Gražuli savas komandas spēles varēs noskatīties skatītāju tribīnēs. Tāpat nav nojaušams, kad laukumā varēs atgriezties Šeiks Mbodžs, bet Kristaps Janičenoks un Māris Gulbis ir tie divi, kuru spēlēšana šī vakara spēlē būs atkarīga no viņu tā brīža gatavības palīdzēt komandai.

Abas komandas tikšanos sagaidīs ar vienādām emocijām – abas komandas savu valstu nacionālajos čempionātos izcīnījušas uzvaras. BK Ventspils savā laukumā pārspēja Valmiera/Ordo (81:75), bet EWE Baskets savu skatītāju klātbūtnē pārspēja Bonnas Telekom Baskets (91:77).