Uz sarunu par aktualitātēm atlētiskās vingrošanas nozarē pie Olimpiskā centra Ventspils valdes priekšsēdētāja Ulda Boitmaņa bija ieradušies trīs titulēti bodibildinga atlēti. Zīmīgi, ka divi no trim savu karjeru ir uzsākuši tieši Ventspilī.

Roberts Fišers ir divkārtējs pasaules čempions bodibildingā NAC junioru kategorijā, bet Oskars Sarkans – trīskārtējs Misters Austrālija bodibildingā, kā arī pasaules čempiona titula īpašnieks. Kungiem līdz bija ieradusies tikko par Eiropas čempioni titulētā Mendija Allena no Austrālijas.

Sportisti vēlās dalīties savā pieredzē ar Ventspils iedzīvotājiem un rīkos atklātos treniņus, kuros varēs piedalīties ikviens interesents. 22.jūnijā plkst.17 atklāto treniņu vadīs Oskars Sarkans ar Mendiju Allenu. Treniņā vairāk tiks runāts par treniņu grafiku un pareizu uzturu sievietēm. Apmeklētājiem būs iespēja apgūt vingrinājumu tehniku profesionāļu uzraudzībā.

Savukārt 26.jūnijā plkst.18.30 atklāto treniņu vadīs Roberts Fišers. Treniņā tiks runāts par treniņu un uztura plānu jauniešiem, kā arī tiks veikti vingrinājumu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: OC Ventspils