Trešdien Eiropas čempionātā svarcelšanā pieaugušajiem uz starta izies otrs Ventspils sportists – Ritvars Suharevs. Viņš startē svara kategorijā līdz 77 kg. Starts paredzēts plkst.15 pēc Latvijas laika.

Ritvars sacensībās būs jaunākais dalībnieks. Taču nule kā 18 gadus sasniegušais Suharevs pašreizējā rangā savā svara kategorijā ir septītajā vietā. Pirms sacensībām Ritvars orientējas uz 335 kilogramu summu. Galvenais favorīts ir divu gadu diskvalifikāciju izcietušais albānis Daniels Godelli (362), otrajā pozīcijā kotējas viņa tautietis Erkands Kerimajs (355), savukārt divi baltkrievi mērķē uz 346 kilogramiem.

Kopumā šajā svara kategorijā startēs 22 sportisti.

Jau vēstīts, ka mūsu olimpiskā cerība Rebeka Koha pirmdien šajā čempionātā svara kategorijā līdz 58 kg izcīnīja sudraba godalgu, no čempiontitula atpaliekot vien par vienu kilogramu.

Savukārt pagājušā gada Eiropas čempions svara kategorijā līdz 105 kg Artūrs Plēsnieks šajā čempionātā nestartē. Viņš aktīvi trenējas un turpina atgūties pēc pleca operācijas. Plēsnieks cer būt maksimāli gatavs, lai startētu gada nogalē gaidāmajā pasaules čempionātā.

Autors: Ventspilnieks.lv