BK Ventspils trešdien aizvadīs kārtējo spēli Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā, kad viesos tiksies ar Ogre/Kumho Tyre vienību. Ja ventspilniekiem izdosies svinēt kārtējo uzvaru, tā viņiem priekšlaikus nodrošinās pirmo vietu regulārā čempionāta kopvērtējumā.

BK Ventspils uzvaras gadījumā jau 15. reizi nodrošinās uzvaru regulārajā sezonā un sava laukuma priekšrocības visa play off garumā. Pavisam citi uzdevumi risināmi ogrēniešiem. Lai turpinātu cīņu par izslēgšanas turnīru, nav citu variantu, kā uzvarēt. Pat uzvara šajā mačā vēl negarantēs vietu sešiniekā, tikai pietuvinās tam.

Abas komandas šosezon tikušās jau trīs reizes un allaž pārāki bija ventspilnieki, divas reizes uzvarēts pat ar 30 punktu pārsvaru.

Šī spēle vēsturiska var kļūt Ronaldam Zaķim, kurš var kļūt par labāko cīnītāju par atlēkušajām bumbām BK Ventspils vēsturē skaitot kopā visus turnīrus. Pirms trešdienas spēles pirmais šajā rādītājā ar 1283 bumbām ir Jānis Laksa, bet par vienu mazāk ir Zaķim. Viņš iepriekšējā spēlē ar Valmiera/ORDO nepiedalījās vīrusa dēļ.

Autors: Ventspilnieks.lv