Svētdien Latvijas futbola čempionāta virslīgā centrālajā mačā FK Ventspils uzņems pašreizējo čempionvienību Riga FC. Spēles sākums plkst.17.

Pirms iepriekšējās spēles ventspilnieki bija iedzīvojušies ilgstošā neveiksmju sērijā – piecās spēlēs piedzīvoti divi zaudējumi un trīs reizes zaudēti svarīgi punkti, arī pirms tam bija vairākas neveiksmes, kuras uz brīdi pārtrauca negaidīta uzvara savā laukumā pār līderiem RFS, kuriem ar to spēli sākās sava neveiksmju sērija.

Vai šoreiz ventspilniekiem atkal palīdzēs sava laukuma priekšrocības, redzēsim spēlē. Katrā ziņā FK Ventspils ir jābūt uz pozitīva noskaņojuma viļņa, ko sagādāja pirms dažām dienām svinētā pārliecinošā uzvara viesos pār virslīgas čempionāta pārsteiguma autoriem BFC Daugavpils (3:0).

Ar tādu pašu rezultātu daugavpiliešus iepriekš apspēlēja arī Riga FC, taču vēl vienu kārtu iepriekš čempioni pamanījās viesos zaudēt Valmiara Glass/ViA komandai.

Pašreiz līderi ar 25 punktiem ir RFS un Riga FC, 21 punkts ir valmieriešiem, bet uz ceturto vietu ar 19 punktiem ir uzlēcis Jūrmalas Spartaks. Ventspils seko ar 17 punktiem, punkts mazāk ir BFC Daugavpils, bet tālākās vietas ieņem FK Liepāja (14 punkti), FK Jelgava (13) un Metta/LU (10).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils