Ventspils Augstskolas (VeA) futbola komanda izcīnījusi sudraba medaļas Latvijas 28.Universiādē minifutbolā jeb futbolā septiņi pret septiņi. Šādu panākumu izdevies gūt 12 augstskolu konkurencē.

VeA apakšgrupu spēlēs ar 0:2 zaudēja Latvijas Universitātei, bet pēc tam ar 2:1 pārspēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Astotdaļfinālā izdevās ar 6:1 apspēlēt Rīgas Ekonomikas augstskolas SSE komandu, bet nākamajā kārtā ar 3:0 atstāja sausā Transporta un sakaru institūta komandu.

Pusfinālā ventspilnieki sīvā cīņā ar 1:0 pārspēja Daugavpils Universitāti.

Finālspēlē ne mazāk spraigā cīņā VeA tikās ar Rīgas Tehnikso universitāti. Pēc pirmā puslaika tablo vēstīja vēl 0:0, tomēr otrajā puslaikā rīdziniekiem izdevās gūt divus vārtus un kļūt par turnīra uzvarētājiem. VeA studentiem sudraba medaļas, kas arī ir ļoti labs panākums.

VeA komandas uzbrucējs Dmitrijs Kovaļovs kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VeA