Vēl var pagūt pieteikties dalībai Vislatvijas nūjošanas festivālā

448

Sestdien, 10.augustā, Ventspilī jau desmito gadu norisināsies Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurā ikviens varēs piedalīties vienā no divām distancēm. Pieteikšanās joprojām turpinās, informē pasākuma rīkotāji.

Atkarībā no vēlmēm un fiziskās sagatavotības, pieteikties var divās distancēs – 5,3 km un 10,6 km. Pieteikšanās līdz 9.augustam ir bezmaksas un notiek mājaslapā www.nujosanasfestivals.lv.

Atzīmējot festivāla desmito gadadienu, organizatori aicina Ventspils Nūjošanas festivāla dalībniekus tērpties svinīgi un krāsaini, ar devīzi Dzimšanas dienas ziedu klēpis. Nūjotāji pirms starta aicināti uz tērpu parādi, un pasākuma organizatori un atbalstītāji pasniegs speciālas balvas efektīvākajiem tērpu īpašniekiem.

Dalībniekiem būs pieejama Veselības aleja, kurā varēs noskaidrot sava organisma fiziskās formas stiprās puses un trūkumus, izmantojot ķermeņa masas analizatoru. Būs iespējams izmēģināt veselības tēju stendu, kā arī uzklausīt masiera konsultācijas. Veselības alejā būs iespējams iegūt profesionāla fizioterapeita konsultāciju.

Starts sacensībām tiks dots plkst.11.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay