Osokins kopā ar māsām Balanas oktobrī koncerttūrē pieturēs arī Ventspilī

487

Pianists Andrejs Osokins publicējis jaunu mūzikas video, kas ir priekšvēstnesis oktobrī gaidāmajai pirmajai Osokina un māsu Balanas koncerttūrei Latvijā, kuras ietvaros viens no koncertiem notiks arī Ventspilī, informē mūziķa pārstāve Aira Laviņa.

Mūzikas videoklipā Andrejs Osokins izpilda franču impresionista Kloda Debisī poētisko skaņdarbu Mēnesgaisma.

Šis skaņdarbs ir romantiskās fantāzijas filmu sērijas Twilight (Krēsla) skaņu celiņš, kas tiks iekļauts jaunajā vijolnieces Kristīnes Balanas, čellistes Margaritas Balanas un pianista Andreja Osokina Kino mūzikas programmā. Tajā būs dzirdamas kompozīcijas arī no Franko Dzefirelli Romeo un Džuljeta, Stīvena Spīlberga Žokļi, Alfrēda Hičkoka Psiho, Ingmara Bergmana Mīklaini kā spoguļi, Stenlija Kubrika Berija Lindona un Acis plaši aizvērtas, Andreja Tarkovska Nostalģijas, Žana Pjēra Ženē Amēlija, Romāna Polanska Rozmarijas bērns, Leonīda Leimaņa Pie bagātās kundzes un citām kinofilmām.

Koncertprogrammas koncepcija vedīs klausītāju cauri cilvēka mūžam dažādu valstu kino mūzikas stāstā – no šūpuļdziesmas caur mīlestību un nāvi līdz pat atdzimšanai. Izcilo mūziķu sniegumu papildinās mākslinieka Jāņa Romanovska video projekcijas.

Čellistes Margaritas Balanas, vijolnieces Kristīnes Balanas un pianista Andreja Osokina radošā sadarbība aizsākusies studiju laikā Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā. Kopš tā laika mūziķi kopā uzstājušies dažādos projektos un sastāvos, bet kino mūzikai veltītā programma būs līdz šim vērienīgākais trio projekts.

Ventspilī koncerts paredzēts 11.oktobrī, taču plašāka informācija vēl tiks sniegta.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto