Neveiksmi Latvijas hokeja čempionāta 1.līgas spēlē svētdien piedzīvoja Ventspils Venta 2002 hokejisti, kas savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 piekāpās HS Rīga 2000 vienībai, saasinot cīņu par vietu play-off.

Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvuma. Rezultātu izdevās atklāt tikai otrā perioda vidū, kad skaitliskajā vairākumā ventspilniekus vadībā izvirzīja Artūrs Homjakovs. Divas ar pusi minūtes vēlāk viesi panāca izlīdzinājumu, turklāt tobrīd ventspilniekiem bija skaitliskais vairākums. Venta 2002 krietni sapurinājās un līdz perioda beigām guva vēl divus vārtus (vēlreiz precīzs bija Homjakovs, kā arī Regnārs Kaļinovskis), panākot vadību ar 3:1.

Tomēr divu vārtu pārsvaru neizdevās nosargāt. Jau trešā perioda 26.sekundē rīdzinieki guva otros vārtus, bet 51.minūtē panāca izlīdzinājumu. Pusminūti vēlāk skaitliskajā mazākumā Oskars Grigulis atkal vadībā izvirzīja mājiniekus, taču arī šoreiz viesiem izdevās atspēlēties.

Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 4:4, uzvarētājs tika noteikts pēcspēles metienu sērijā. Venta 2002 hokejisti Homjakovs, Kaļinovskis un Golubovičs tā arī nespēja pārspēt rīdzinieku vārtsargu, bet viesi guva vienus vārtus un uzvarēja.

Kopvērtējumā ventspilnieki ar 28 punktiem saglabāja piekto pozīciju.

Nākamo spēli Venta 2002 aizvadīs 19.martā viesos pret principiālo pretinieku Valmieras HK/BSS, kurai nesen zaudēja savā laukumā un kas atrodas tikai par punktu priekšā ventspilniekiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Venta 2002