Venta 2002 hokejisti pieveic Valmieru

1424

Venta 2002 hokejisti izcīnījuši uzvaru Latvijas čempionāta spēlē, pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pieveicot Valmieras hokejistus.

Ventspilnieki spēles gaitā divas reizes nokļuva zaudētājos, taču allaž atspēlējas un trešās trešdaļas vidū pat izvirzījās vadībā. Pa reizei Venta 2002 labā vārtus guva Uvis Grosmanis, Edgars Cgojevs un Kristers Bergmanis. Tomēr četras minūtes pirms pamatlaika beigām viesi atjaunoja neizšķirtu.

Pagarinājumā vārti gūti netika, tādēļ uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienu sērijā. Uzvaras vārtus guva Cgojevs.

Šajā spēlē gūtie divi punkti ļāvuši ventspilniekiem kļūt par līderiem kopvērtējumā, par punktu apsteidzot liepājniekus. Tiesa, Liepājas komanda aizvadījusi par divām spēlēm mazāk.

Nedēļas nogalē Venta 2002 divreiz tiksies ar Daugavpils hokejistiem.