Ar dramatiskiem notikumiem aizvadīta Junioru attīstības hokeja līgas kārtējais mačs, kurā Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 savās mājās papildlaikā ar 5:4 pārspēja IHS/Prizma komandu.

Jau mača pirmajā trešdaļā tika gūti četri vārti un šķita, ka ventspilniekiem būs pa spēkam svinēt vēl vienu graujošu uzvaru – trīs vārtus guva mājinieki un izvirzījās vadībā ar 3:1.

Tomēr mača turpinājumā veiksme pārgāja pretinieku pusē, kuri ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet spēles 50.minūtē panāca vadību ar 4:3. Ventspilniekiem nācās atspēlēties un tas arī izdevās, lai gan līdz pamatlaika beigām bija atlikušas vien nedaudz vairāk par trijām minūtēm.

Viss izšķīrās papildlaikā. Ventspils komandai vairs nebija kur atkāpties un tika veltīti maksimāli spēki, lai uzvarētu. Tas arī izdevās, uzvaras ripu papildlaika trešajā minūtē gūstot Sandim Dārzniekam.

Divus vārtus mačā guva Artūrs Krumholcs.

Pēc šīs uzvaras VENTA 2002 ar 51 punktu 25 spēlēs ir pirmajā vietā. Divi punkti mazāk tikpat spēlēs ir AKO/Mārupe, bet trešie ar 49 punktiem 24 spēlēs ir DLSS.

02.03.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VENTA 2002