“VENTA 2002” izlaiž 3 vārtu pārsvaru un pēcspēles metienos zaudē Daugavpilī

732

Sāpīgu zaudējumu Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) čempionāta spēlē piedzīvojis Ventspils hokeja klubs VENTA 2002, kas viesos pēcspēles metienu sērijā ar 5:6 zaudēja līdervienībai Daugavpils Dinaburga, informē Latvijas Hokeja federācija.

Spēles gaitā ventspilniekiem bija pat trīs vārtu pārsvars. Rezultāt 4:1 savā labā VENTA 2002 panāca otrā perioda sākumā. Pirmie rezultātu atklāja daugavpilieši un tas notika jau otrajā minūtē. Vēlāk Elvis Kaimiņš, Kristers Krišs Petraškevičs, Ralfs Brasls un Edgars Cgojevs pa reizei sarūgtināja laukuma saimnieku vārtsargu.

Šķita, ka ielikts labs pamats uzvarai, kas vienlaikus ir cīņa par pirmo vietu kopvērtējumā, tomēr situācija izvērtās pretējā virzienā. Līdz otrā perioda vidum mājinieki samazināja rezultāta starpību līdz minumam (3:4). Lai arī pēdējās trešdaļas sākumā Raivo Freidenfelds atkal ieguva divu vārtu pārsvaru viesiem, mājinieki tomēr pamanījās atspēlēties. Turklāt neizšķirtu daugavpilieši panāca tikai 17 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienu sērijā precīzs bija tikai viens metiens, un tas pats – daugavpilieša Artūra Kuzmenkova izpildījumā, kurš ir pārliecinošs līgas rezultatīvākais spēlētājs – 15 spēlēs jau 53 punkti (16+37)! Šajā vērtējumā Edgars Cgojevs ar 31 (8+23) punktiem ir otrajā vietā.

Pēc šī zaudējuma ventspilnieki ar 36 punktiem 16 spēlēs noslīdēja uz trešo vietu, taču pirmā vieta ir pavisam netālu. Līderi ir daugavpilieši, kuri 16 spēlēs iekrājuši tikai par punktu vairāk. Ar 36 punktiem 16 spēlēs uz otro vietu pakāpušies Liepājas SSS spēlētāji.

Tieši ar liepājniekiem paredzēta nākamā mājas spēle, kuru ventspilnieki aizvadīs 27.decembrī, bet pirms tam 22.decembrī jāspēlē viesos pret Mārupe/Ako.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LHF