FK Ventspils rezultatīvais nigēriešu uzbrucējs Tosins Aijeguns izvirzīts Latvijas futbola virslīgas čempionāta sezonas labākā spēlētāja balvai, bet uz gada labākā trenera balvu nominēts ventspilnieku vadonis Dejans Vukičevičs, pirmdien paziņoja Latvijas futbola federācija. 

Uz labākā spēlētāja balvu izvirzīti vēl divi spēlētāji. Ar Aijegunu konkurēs divi Riga FC futbolisti – Volodomirs Bajenko un vārtsargs Roberts Ozols, kuram speciālisti paredz uzvaru.

Ozols ne tikai spoži aizvadīja visu sezonu, garā nezaudēto spēļu sērijā neielaižot nevienu bumbu savos vārtos, kļuva par komandas pirmo vārtsargu un palīdzēja komandai uzvarēt gan Latvijas čempionātā, gan kausa izcīņā, kurā finālā 11 m sitienu sērijā pārspēja tieši ventspilniekus. Savukārt Aijeguns spoži aizvadīja sezonas otru pusi, kļūstot par vienu no rezultatīvākajiem spēlētājiem virslīgā. Taču Ozols ir izvirzīts arī uz Latvijas gada futbolista balvu, uz kuru nominēts arī Dāvis Ikaunieks un Andris Vaņins.

Ventspils vārds ir arī starp gada labākā trenera pretendentiem. Uz šo balvu pretendē Dejans Vukičevičs, kuram konkurencē ir Aleksandrs Basovs un Viktors Skripņiks.

Balvu pasniegšana un laureātu paziņošana notiks trešdien, 19.decembrī.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils