Pārliecinošu uzvaru Junioru attīstības hokeja līgā (JAHL) svinējuši Ventspils HK VENTA 2002 hokejisti, kuri Lāčplēša dienā savā laukumā ar 7:3 apspēlēja Pārdaugavas komandu.

Ja spēles pirmajā periodā pretinieki vēl izrādīja sīvu pretestību, tad nākamajā trešdaļā uzvarētājs šajā cīņā jau bija praktiski zināms. Rezultātu spēles 9.minūtē atklāja Ansis Brikainis. Otrajā trešdaļā maisam gals bija vaļā – pa reizei viesu vārtsargu pārspēja arī Raivo Freidenfelds, Elvis Kaimiņš un Toms Prokopovičs. Perioda pēdējā sekundē viesi gan pamanījās vienus vārtus atgūt.

Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki vēl trīs reizes sarūgtināja Pārdaugavas vārtsargu (Kristers Krišs Petraškevičs, Niks Bērziņš un Oskars Grigulis), svinot pārliecinošu uzvaru.

Trīs rezultatīvas piespēles šajā spēlē izdarīja Mārtiņš Feifers.

Arī abu komandu pirmajā tikšanās reizē Rīgā pārliecinoši labāki bija ventspilnieki, kuri uzvarēja ar 6:1.

Kopvērtējumā līderi ar 32 punktiem 12 spēlēs ir Daugavpils Dinaburga, bet otrie ar 26 punktiem 11 spēlēs ir HK VENTA 2002.

Nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs 19.novembrī viesos pret Mārupe/AKO, bet jau 25.novembrī ventspilniekus atkal redzēsim savās mājās spēlē pret Prizma.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002