Uzvaru sēriju Junioru attīstības hokeja līgā (JAHL) pagarinājis Ventspils hokeja klubs VENTA 2002, kas šoreiz savās mājās ar 5:4 pārspēja IHS/Prizma komandu.

Fantastiski rezultatīva izvērtās spēles pirmā trešdaļa, kurā ventspilnieki piecas reizes pārspēja viesu vārtsargu, bet abas komandas kopā guva septiņus vārtus. Turklāt pirmajā periodā ar hat-trick jeb trīs vārtu guvumu izcēlās Roberts Siliņs.

Diemžēl spēles turpinājumā turpināt augsto rezultativitāti neizdevās, turklāt pēdējā trešdaļā nācās pat domāt par to, kā nosargāt pārsvaru: spēles 55.minūtē viesi samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr atlikušajās minūtēs izdevās izturēt viesus spiedienu, kuri bija nomainījuši vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju.

Ar trīs rezultatīvām piespēlēm (asistēja Siliņa hat-trick guvumā) izcēlās aizsargs Niklass Kalniņš.

Pēc šīs uzvaras VENTA 2002 nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. Tagad ventspilnieku rēķinā ir 20 punkti astoņās spēlēs. Tikpat punkti ir arī DLSS komandai, taču tā ir aizvadījusi par vienu spēli vairāk. Tikai punkts mazāk ir AKO/Mārupe, taču šī komanda ir aizvadījusi jau desmit spēles.

VENTA 2002 ir šobrīd līgas disciplinētākā komanda, jo nopelnījusi vismazāk (96) soda minūtes. Savukārt rezultatīvāko spēlētāju sarakstā otrajā vietā ir Edgars Cgojevs, kurš astoņās spēlēs sakrājis 16 (7+9) punktus. Piektais ar 14 (6+8) punktiem ir vēl viens ventspilnieks Elvis Kaimiņš.

Nākamo maču Ventspils hokeja klubs aizvadīs 14.novembrī viesos pret LSSS/HK Liepāja, bet nākamā mājas spēle gaidāma 17.novembrī pret AKO/Mārupe.

04.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: JAHL