Smagu zaudējumu Latvijas kausa izcīņas spēlē piedzīvojuši HK VENTA 2002 hokejisti, kas svētdien savā laukumā ar 2:6 piekāpās HS Rīga 2001 vienībai.

Ventspilniekiem neveiksmīgs bija spēles pats sākums, jo 138 sekunžu laikā tika zaudēti trīs (!) vārti. Spēles 13.minūtē Aigaram Vilmanim izdevās vienus vārtus atgūt, taču otrā perioda vidū viesi atjaunoja trīs vārtu pārvaru. Pēc ceturto vārtu zaudējuma Denisa Baranova vietā vārtos stājās Alens Bergmanis. Taču arī viņš spēles turpinājumā savos vārtos ielaida divas ripas. Tas notika trešajā periodā. Pirms tam otrā perioda pēdējā minūtē rezultāta starpību līdz 2:4 samazināja Deniss Kateriņičs.

Par A grupas līderiem ar četriem punktiem kļuvuši Liepājas SSS hokejisti, kuri savā laukumā ar 3:2 pieveica Mārupi. Mārupiešiem un HS Rīga 2001 ir pa trim punktiem, bet ventspilnieki ar diviem punktiem noslīdējuši uz pēdējo ceturto vietu.

Latvijas kausa pirmajā spēlē HK VENTA 2002 pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 pārspēja Liepāja SSS vienību.

Pēdējo, izšķirošo spēli ventspilnieki aizvadīs 17.septembrī, kad viesos tiksies ar Mārupes hokejistiem. Tikai uzvara ļaus HK VENTA 2002 iegūt ceļazīmi uz finālturnīru.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šoreiz Latvijas kausa izcīņa norisināsies divās kārtās. Laika posmā līdz 24. septembrim notiks kvalifikācijas cīņas, bet decembrī norisināsies finālturnīrs.

Katra no divām grupām izspēlēs viena apļa turnīru, lai noskaidrotu divas spēcīgākās komandas, bet pēcāk notiks izslēgšanas spēles, kurās tiksies grupu uzvarētājas pret otro vietu īpašniecēm.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002