Ventspils futbolisti panāca ļoti svarīgu uzvaru un izcīnīja ļoti svarīgus trīs punktus – graujoša uzvara ar 3:0 pār Jūrmalas Spartaks. “Tieši tas patreiz ir pats galvenais. Ne tik svarīgi tagad, kāda spēles kvalitāte – rezultāts daudz svarīgāks, trīs punkti daudz svarīgāki,” uzsver FK Ventspils galvenais treneris Pols Ašvorts.

“Kā reiz trīs punkti katrā jaunā mačā – mūsu galvenais mērķis. Tādēļ šī uzvara nekādā gadījumā nedrīkst atslābināt futbolistus, nākamajam mačam jāpieiet maksimāli nopietni,” norāda treneris. “Atgādināšu, pēc pirmās Spartaks sagrāves Ventspilī, mēs pēc tam vairākas spēles aizvadījām ne labākajā veidā. Tagad to atkārtot nekādi nedrīkst.”

Ašvorts norādīja, ka ir apmierināts ar visu savu futbolistu spēli. “Sanāca ļoti smaga spēle. Mēs nesen graujoši uzvarējām Spartaku Ventspilī, un saprotams, ka šajā reizē laukuma saimnieki sapņoja par revanšu. Priecājos, ka mēs parādījām labu spēles disciplīnu, iesitām teicamus vārtus. Visi spēlētāji pelnījuši labus vārdus, bet personīgi mans varonis – Andrejs Pavlovs,” komentēja Ašvorts.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils