Pārliecinošu panākumu Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) čempionāta spēlē svinēja Ventspils HK VENTA 2002 hokejisti, kuri savā laukumā ar 7:1 apspēlēja HS Rīga 2002.

Spēle iesākās ļoti līdzīga, turklāt pirmajā periodā bija tikai viens noraidījums. Visbeidzot 16.minūtē mājiniekiem izdevās uzlauzt pretinieku vārtus – precīzs bija Jorens Kvēle-Kvāls.

Otrajā periodā mājiniekiem jau pilnībā piederēja liels pārsvars un to izdevās pārvērst vēl četros vārtu guvumos. Pa reizei ar ripu rīdzinieku vārtos ieraidīja Ralfs Brasls, Kristers Bergmanis, Edgars Cgojevs un Raivo Freidenfelds. Pēdējā trešdaļā viesi vienus vārtus gan atguva, taču pēc tam sekoja vēl divi precīzi metieni ventspilnieku izpildījumā – izcēlās Elvis Kaimiņš, bet savus otros vārtus mačā guva Brasls.

Jāatzīmē, ka Freidenfeldam šī spēle bija īpaši rezultatīva. Savam vienam vārtu guvumam viņš pievienoja arī četras rezultatīvas piespēles.

Pēc šīs uzvaras VENTA 2002 ar 56 punktiem 25 spēlēs droši saglabāja otro vietu, no līderiem Daugavpils Dinaburga atpaliekot par četriem punktiem.

Šīs nedēļas beigās ventspilnieki viesos tiksies ar Liepājas SSS, bet pēc tam 24.februārī mājās uzņems Valmieras hokeja klubu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VENTA 2002