Negaidītu zaudējumu Latvijas Nacionālās 1.līgas čempionāta spēlē piedzīvoja pašreizējie čempioni VK Ventspils, kas viesos ar 1-3 zaudēja Aizputes volejbolistiem, kuri tabulā ir tikai priekšpēdējie.

Spēles pirmajā setā Aizpute uzvarēja pārliecinoši ar 25:18, bet nākamā ventspilnieki atbildēja ar 26:24. Šķita, ka viesi atguvušies, taču nākamajos divos setos pārāki bija atkal mājinieki. Ja vēl trešajā setā izdevās cīnīties un zaudēt vien spraigā cīņā ar 22:25, tad ceturtajā setā spēki bija galā un zaudējums ar 17:25.

Tiesa, Ventspils komanda šoreiz devās uz Aizputi novājinātā sastāvā.

Pēc šī zaudējuma ventspilnieki, kuri tabulā bija pakāpušies jau uz otro pozīciju, ar 20 punktiem atkal noslīdēja uz trešo vietu. Līderi ar 28 punktiem ir Vecumnieki, ar 20 punktiem otrie atkal ir SK RTU. Aizpute pēc šīs uzvaras ar 14 punktiem ieņem priekšpēdējo septīto vietu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay