Otro pārliecinošo uzvaru Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) čempionāta spēlēs svinējuši Ventspils hokeja kluba VENTA 2002 spēlētāji, kuri savā laukumā ar 6:1 apspēlēja DLSS hokejistus.

Rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē, kad vārtus mājinieku labā guva Roberts Siliņš.

Līdz otrās trešdaļas sākumam viesi turējās pretī ventspilnieku uzbrukumiem, taču tad Artūram Krumholcam un Kristeram Bergmanim līdz 30.minūtei izdevās gūt vārtus un izvirzīt laukuma saimniekus vadībā jau ar 3:1.

Nedaudz intriga atjaunojās otrā perioda beigu daļā, kad viesi vienus vārtus atguva, taču pēdējā trešdaļā mājinieki vēl trīs reizes raidīja ripu viesu vārtos: pa reizei izcēlās Renārs Kamergrauzis, Kristofers Dāvis Kariņš un Elviss Kaimiņš.

Edgaram Cgojevam šajā spēlē trīs rezultatīvas piespēles. Viņš ar pieciem vārtiem un četrām piespēlēm ir līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs.

Kopvērtējumā ventspilnieki pēc šīs uzvaras ar deviņiem punktiem četrās spēlēs pakāpās uz trešo pozīciju. Punkts vairāk ir DLSS, kuri gan aizvadījuši par spēli vairāk. Līderi ar 11 punktiem četrās spēlēs ir LSSS/HK Liepāja.

Nākamo spēli VENTA 2002 aizvadīs sestdien, kad viesos tiksies ar Mārupe/AKO.

07.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LHF