Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK Venta 2002

Sāpīgu zaudējumu Latvijas hokeja čempionāta 1.līgas spēlē svētdien piedzīvoja Ventspils Venta 2002 hokejisti, kas savā laukumā ar 2:3 piekāpās Valmieras HK/BSS vienībai.

Pirmais periods aizritēja līdzīgi, taču rezultāts netika atklāts, lai gan ventspilniekiem četras reizes bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā.

Pagalam neveiksmīga izvērtās otrās trešdaļas pirmā puse, kad mājinieki nonāca zaudētājos ar 0:2. Vispirms spēles 22.minūtē rezultātu atklāja Silvestrs Kūliņš, bet piecas minūtes vēlāk viesu pārsvaru dubultoja Matīss Megnis.

Ventspils hokejistiem pirmo reizi uzlauzt valmieriešu vārtus izdevās vien nepilnas septiņas minūtes pirms spēles beigām, kad rezultātu 1:2 pēc Denisa Kateriņiča piespēles panāca Oskars Grigulis.

Cerības uz izglābšanos praktiski zuda pusotru minūti vēlāk, kad Bruno Bērziņš par pretinieka bloķēšanu saņēma divu minūšu noraidījumu. Valmierieši to izmantoja un vairākumā pēc Alekseja Jakovļeva precīzā metiena panāca 3:1.

Emocijas bija sakāpinātas, bija nelieli asumi, turklāt cīņas galotnē mājinieki atkal palika skaitliskajā mazākumā. Vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču tikai 21 sekundi pirms spēles beigām Artūram Homjakovam pēc Jāņa Goluboviča piespēles izdevās samazināt starpību līdz 2:3. Atlikušajā laikā vārtus gūt vairs neizdevās. Sāpīgs zaudējums ar 2:3.

Kopvērtējumā Venta 2002 ar 27 punktiem noslīdēja uz piekto vietu, kamēr valmierieši ar 29 punktiem pakāpās uz ceturto vietu.

Nākamo spēli Venta 2002 aizvadīs svētdien, 12.martā, kad savā laukumā uzņems sestajā vietā esošo HS Rīga 2000.