Ventspilī aicina bez maksas praktiski iepazīt kērlinga spēli

1197

Kā jau ik rudeni neilgi pirms jaunās sezonas sākuma, Ventspils kērlinga klubs aicina ikvienu interesentu bez maksas izmēģināt spēkus olimpiskajā sporta veidā – kērlingā.

Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, taču Ventspils kērlinga klubs jaunās sezonas sākumā ir sagādājis visiem interesentiem, kuri vēlas apgūt kērlinga spēli, iespēju bez maksas apgūt kērlinga spēles iemaņas. Klubs aicina ikvienu interesentu jebkurā vecumā, sākot no vismaz 12-13 gadiem. Trīs nodarbībās Ventspils kērlinga kluba biedru vadībā būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus – iepazīties ar kērlinga spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot.

Pirmais publiskais treniņš notiks svētdien, 24.septembrī, plkst.9.30. Pēc tam nākamie treniņi notiks 1. un 7.oktobrī attiecīgi plkst.9 un 10.

Kērlinga spēlētājam ir nepieciešams ērts, vidēji silts sportisks apģērbs, cimdi un maiņas sporta apavi. Ja kājas ir salīgas, vēlams apavos ielikt zolītes ar foliju. Uz ledus neklājas kāpt ar ielas apaviem. Kērlinga apmācībai nepieciešamo inventāru – birsti un slīdzoli – varēs saņemt hallē.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils kērlinga klubs