Ventspilī aizvadīta starptautiska nometne un seminārs svarcelšanā

0
413

Ventspilī aizvadīta vairāku dienu ilga starptautiska treniņnometne jaunajiem svarcēlājiem, kā arī vienlaicīgi seminārs gan sportistiem, gan viņu treneriem, kuru organizēja Latvijas svarcelšanas federācija un Eiropas svarcelšanas federācija, pavēstīja Olimpiskajā centrā Ventspils.

Treniņnometnē piedalījās komandas no Baltijas valstīm, kā arī Polijas, Krievijas, Lielbritānijas, Īrijas, Beļģijas, Dānijas, Itālijas, Islandes, Norvēģijas, Somijas, Maltas, Sanmarīno un Turcijas kopskaitā 90 cilvēku sastāvā. Katru komandu pārstāvēja vismaz četri sportisti vecumā no 15 līdz 20 gadiem, divi treneri un tiesneši. Treniņos un4jās arī Ventspils svarcēlāji un viņu treneri.

Šāds pasākums Ventspilī norisinās jau ceturto gadu pēc kārtas, un ikgadējā semināra organizēšana plānota arī turpmāk. Seminārā dalībnieki apgūst gan teorētiskas zināšanas, gan arī praktisku pieredzi svarcelšanas zālē – notiek praktiskās nodarbības svarcelšanas tehnikā, raušanā un grūšanā, kā arī papildvingrinājumos. Nometnes dalībnieki aizvada divus treniņus dienā, bet brīvajā laikā iepazīst pilsētu un bauda atpūtu Ventspilī.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay