Ventspilī noskaidroti Latvijas čempioni loka šaušanā telpās

1274
Autors: Sporta pārvalde
Autors: Sporta pārvalde

Brīvdienās Olimpiskā centra Ventspils vieglatlētikas manēžā notika Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās, kurā piedalījās 86 dalībnieki un Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. No Ventspils loka šaušanas kluba Odisejs piedalījās 14 dalībnieki.

Sacensību dalībnieki veica Indoor Round vingrinājumus 25 un 18 metru distancēs, kā arī turnīros. Sportisti sacentīsies rekursīvā, kompaktloku, neaprīkoto loku un tradicionālo loku klasēs pieaugušajiem.

Kopvērtējumā Ventspils loka šāvēji izcīnīja divas medaļas. Kompaktloka klasē vīriešiem par uzvarētāju kļuva Sergejs Meļeškevičs, bet sievietēm Aleksandra Karēle ieguva trešo vietu. Tāpat labus rezultātus sasniedza Vladimirs Tjutjukovs, kuram ceturtā vieta, un Dmitrijs Šavšajevs ar sesto vietu. Sievietēm Janetai Grīnvaldei ceturtā vieta.

Visprestižākajā Olimpiskā loka klasē vīriešiem par uzvarētāju kļuva lietuvietis Vlads Sigausks, otrajā vietā igaunis Tanels Kāsiks, bet trešais – lietuvietis Ramūns Keseta. Ventspilnieki Dāvis Blāze, Aigars Kalniņš un Igors Skrebels ieguva dalītu 9.–16.vietu.

Olimpiskā loka klasē sievietēm par uzvarētāju kļuva igauniete Rēna Rarnata, otrajā vietā Rimma Matvejeva (Latvija), bet trešā Anete Kreicberga (Latvija). No ventspilniecēm visaugstāko vietu ieguva Jūlija Gurinoviča, kura ieguva sesto vietu.