Ventspils augstskolas futbolistiem otrā vieta studentu minifutbola kausā

1327
Autors: Ventspils augstskola
Autors: Ventspils augstskola

Ventspils augstskolas futbolisti izcīnījuši otro vietu Rīgā notikušajā studentu minifutbola kausa izcīņas turnīrā.

Turnīrā piedalījās desmit Latvijas augstskolu un koledžu komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās – piecas komandas katrā apakšgrupā. Ventspils augstskolas komanda izlozes rezultātā iekļuva ļoti spēcīgajā A grupā, kurā bija Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU), Latvijas Universitāte (LU), Latvijas Jūras Akadēmija (LJA) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 2.komanda (LSPA 2). B grupā bija Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Rīga), Transporta un Sakaru institūts (TSI), Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža (UCAK), Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 1.komanda (LSPA 1).

Grupu etapā VeA komanda ar rezultātu 3:0 uzvarēja RSU, 1:0 guva uzvaru pār LJA, 3:1 uzveica LSPA 2 un ar 1:4 piekāpās LU komandai. VeA futbolisti ieguva pirmo vietu grupā, nodrošinot iespēju cīnīties par godalgotajām vietām pusfinālā.

Pusfināla kārtā VeA ar rezultātu 3:1 uzveica LSPA 1, savukārt LSPA 2 komanda, pēc pamatlaikā piedzīvotā neizšķirta pret RTA, triumfēja pēcspēles sitienu sērijā ar rezultātu 3:2. Spēlē par trešo vietu uzvaru guva LSPA 1 komanda, pārspējot RTA (2:0) futbolistus.

Fināls izvērtās spraigs, jo pamatlaikā vārtus neizdevās gūt ne VeA, ne LSPA 2 komandām, tādējādi arī finālā nācās izpildīt pēcspēles sitienus. Sportiskā veiksme pēcspēles sitienu sērijā uzsmaidīja LSPA 2 komandai, kas maču noslēdza ar rezultātu 2:0, otrajā vietā atstājot VeA futbolistus.

VeA komandas vārtsargs Toms Rubezis tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu.