Ventspils basketbolisti sarūpē čempioniem vēl vienu zaudējumu

1275

Čempionvienībai Valmiera/ORDO vēl vienu zaudējumu Latvijas Basketbola līgas čempionātā šosezon sarūpējuši Ventspils basketbolisti, kuri uzveica valmieriešus savā laukumā ar 81:75 un sagādāja viesiem trešo zaudējumu pēc kārtas.

Ventspilnieki ātri vien ieguva iniciatīvu un pirmās ceturtdaļas beigās sasniedza jau 13 punktu pārsvaru (22:9). Valmierieši turpinājumā spēja starpību sadeldēt līdz vienam punktam (28:29), tomēr spēles otrajā daļā Ventspils veica vēl vienu izrāvienu un panāca lielāko pārsvaru šajā spēlē (52:38). Atlikušajā laikā mājinieki droši turējās vairāk nekā desmit punktu vadībā. Tiesa, Valmiera/ORDO beigās starpību samazināja un pusotru minūti pirms beigām zaudēja vairs ar pieciem punktiem (67:72), tomēr apdraudēt Ventspils uzvaru nespēja.

Ventspilnieku rindās ar 21 punktu rezultatīvākais spēlētājs bija Aigars Šķēle, bet Edgars Zeļonis un Folarins Kempbels guva attiecīgi 17 un 16 punktus.

Jāatzīmē, ka pirms šīs spēles ar ventspilniekiem iesildījās arī ilgstoši traumu ārstējošais Māris Gulbis, kurš gan laukumā vēl neizgāja. Savukārt jau mača ievadā nepatīkamā savainojumā iedzīvojās Rihards Lomažs, kuram spēle beidzās jau ceturtās minūtes izskaņā.

Ventspilnieki šosezon 12 LBL mačos tikuši pie 11 uzvarām.