Ventspils futbolisti cīņas galotnē zaudē Jelgavai

1235

Jelgavas futbolisti Latvijas virslīgas spēlē viesos kompensācijas laikā izrāva uzvaru ar rezultātu 2:1 pret Ventspils komandu, vēl vairāk saasinot cīņu par Latvijas čempionu titulu.

Pirms pēdējām divām spēļu kārtām virslīgā līdere ar 52 punktiem ir Jūrmalas Spartaks, kas iepriekš sestdien savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Metta/LU futbolistus, kamēr Ventspilij ir 50, bet Jelgavai – 48 punkti.

Aizraujošajā cīņā Jelgava uzvaru guva dramatiskā galotnē. Viesi rezultātu atklāja 73.minūtē pēc japāņa Rjotaro Nakano skaista sitiena, taču Ventspils mača pirmspēdējā minūtē ar Eduarda Tīdenberga 11 metru soda sitienu atjaunoja neizšķirtu. Tomēr pēdējais vārds šajā mačā piederēja Jelgavas futbolistiem, jo kompensācijas laika pirmajā minūtē precīzs bija septembra labākais čempionāta spēlētājs Gļebs Kļuškins.

Līdzīgajā spēlē pirmajā puslaikā bīstamāk uzbruka Jelgavas futbolisti, taču Andrejs Perepļotkins un Kļuškins savas iespējas neizmantoja.

Laukumā risinājās bezkompromisa cīņa, abām komandām darbojoties gana piesardzīgi. Rezultātu atklāja Nakano, kurš ar skaistu sitienu no pretinieku soda laukuma līnijas trāpīja vārtu tālajā stūrī.

Nonākot iedzinējos Ventspils metās atspēlēties un savu panāca 88.minūtē, kad Jelgavas soda laukumā tika nogāzts Ģirts Karlsons. Tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru aukstasinīgi realizēja Tīdenbergs. Tomēr tie nebija pēdējie vārti šajā spēlē, jo jau pēc divām minūtēm precīzs bija Kļuškins, kurš pēc Ginta Freimaņa centrējuma precīzi sita ar galvu.

Atlikušajā laikā mājinieki varēja ielaist vēl vienus vārtus, taču Abduls Obuobi ar pēdējās cerības sodu pārtrauca Jelgavas uzbrukumu, nopelnot sarkano kartīti.