Ventspils šķēpmetējiem uzvaras Jāņa Lūša kausa izcīņā

1025

Leģendārā Jāņa Lūša kausa izcīņas sacensībās Jelgavā par uzvarētājiem kļuva Ventspils pārstāvētajiem šķēpmetējiem Rolandam Štrobinderam un Madarai Palameikai, informē Ventspils pilsētas Sporta pārvalde.

Pieaugošo grupā dubultuzvaru gan vīriešiem, gan sievietēm izcīnīja Ventspils olimpiskās vienības sportisti. Vīriešiem par uzvarētāju kļuva Rolands Štrobinders, kuram labākais metiens bija tikai viens un tas bija 80,36 m tāls. Otrais ar jaunu sezonas labāko rezultātu bija ventspilnieks Jānis Svens Grīva, kurš sasniedza 77,88 m. Piektajā vietā Ansis Brūns ar 77,88 m.

Sieviešu sacensībās par uzvarētāju kļuva Ventspils olimpiskās vienības sportiste Madara Palameika (61,24 m), kura Jāņa Lūša kausu ieguva jau sesto reizi. Otrajā vietā Sinta Sprudzāne ar 60,76 m tālu raidījumu, bet piektajā vietā Gundega Grīva (54,91 m).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA