Ventspils Tehnikums un 4.vidusskola triumfē Latvijas frisbija čempionātā

1288

Pagājušajā sestdienā, 28.janvārī, Ventspilī norisinājās Latvijas Jaunatnes frisbija čempionāts, kur zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma komanda, bet no meitenēm labākās izrādījās Ventspils 4.vidusskolas audzēknes. Abas uzvarētājas arī ieguva spēles gara balvas.

Par vērtīgākajiem spēlētājiem atzīts Roberts Dūdiņš (Ventspils Tehnikums) un Kristīne Gūtmane (Rīgas 34. vidusskola).

Zēnu konkurences finālā tikās Ventspils Tehnikums un Ventspils 4.vidusskola. Abas šīs komandas jau iepriekš tikās grupas spēlēs, kur pārāki izrādījās 4.vidusskolas audzēkņi (9:5). Finālu daudz pārliecinošāk aizvadīja Ventspils Tehnikuma komanda, kas jau pirmajā puslaikā guva piecu punktu pārsvaru (7:2). Arī otrajā puslaikā daudz pārliecinošāku sniegumu demonstrēja Ventspils Tehnikums, kas otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas Jaunatnes frisbija čempioniem (13:5).

Komanda turnīrā ieguva ne tikai zelta medaļas, bet arī spēles gara balvu.

Meiteņu finālā Ventspils 4.vidusskola mērojās spēkiem ar Ventspils 6.vidusskolu. Spēles sākums labāk padevās 6.vidusskolas audzēknēm, kas ātri vien guva divu punktu pārsvaru (0:2). Turpinājumā Ventspils 4.vidusskola demonstrēja labu sniegumu gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, kas ļāva rezultātu izlīdzināt (4:4).

Puslaika izskaņā vadību jau bija pārņēmušas Ventspils 4.vidusskola (7:5). Arī otrajā puslaikā Ventspils 4.vidusskolas meitenes turpināja uzņemt apgriezienus, kā rezultātā izcīnīta pārliecinoša uzvara (11:5).

Mazajā finālā Ventspils 6.vidusskolas puišu komanda pārspēja Āgenskalna Valsts ģimnāziju ar rezultātu 11:6. Meiteņu cīņā par bronzu tikās divas Rīgas komandas – Rīgas 34.vidusskola un Āgenskalna Valsts ģimnāzija, no kurām pārākas izrādījās debitantes 34.vidusskola (9:4).