Ventspils UEFA Eiropas līgas spēlē uzņem titulēto Aberdeen

1285

Ventspils futbolisti ceturtdien, 21.jūlijā, savās mājās aizvada UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēli, uzņemot Skotijas vicečempionus Aberdeen.

Ventspils izredzes tikt nākamajā kārtā ir nelielas, jo pirmajā cīņā tā pirms nedēļas viesos Aberdīnā cieta zaudējumu ar 0:3. Aberdeen visus trīs vārtus iesita mača beigu daļā. Rezultāts pēc Džeidena Stoklija sitiena tika atklāts 72.minūtē, četras minūtes vēlāk Edams Rūnijs pārsvaru dubultoja, bet kompensācijas laika otrajā minūtē laukumā uz maiņu nākušais Veslijs Bērnss panāca jau 3:0.

Skotijas klubs ceļā uz Ventspili devās trešdien, taču komandas plānus iespaidoja tehniskas ķibeles, kas radās lidmašīnai, ar kuru futbolistiem vajadzēja lidot. Čārterreisam nolīgtā lidaparāta dzinēja ielidoja putns, radot problēmas ar hidraulisko sistēmu, tāpēc izlidošana uz Latviju aizkavējās par astoņām stundām.

Uzvarētāji divu spēļu summā Eiropas līgas trešajā kvalifikācijas kārtā tiksies ar Slovēnijas vienības Maribor un Bulgārijas kluba Sofijas Levski pāra uzvarētājiem. Pirmajā cīņā Slovēnijā vārti netika gūti, un spēle noslēdzās neizšķirti 0:0.

Kopš pagājušajā nedēļā Aberdīnā aizvadītās spēles abas komandas vairs nav spēlējušas. Skotijas premjerlīgas sezona sāksies 6.augustā.