Ventspils volejbolisti turpina nezaudēto spēļu sēriju Latvijas Nacionālās 1.līgas čempionātā. Pašreizējie līgas čempionvienība VK Ventspils panākumu sēriju turpināja ar uzvaru savā laukumā pār Aizkraukles volejbolistiem, pieveicot viesus trīs setos.

Pirmajā setā viesi izrādīja sīvu pretestību un mājinieki uzvarēja ar 25:21. Nākamajā padevās salīdzinoši viegla uzvara ar 25:13, taču trešajā aizkrauklieši atkal sasparojās, tomēr arī šoreiz pārāki bija ventspilnieki – 25:20.

Zīmīgi, ka šajā spēlē Ventspils komandas rindās laukumā neizgāja tās līderis Kristaps Šepte, kurā katrā spēlē ir savas vienības rezultatīvākais spēlētājs. Šoreiz rezultatīvākais ar gūtajiem 15 punktiem bija Edgars Rutkis.

VK Ventspils šī bija jau 11. uzvara līdzšinējās 11 spēlēs, kas ar 31 punktu ļauj jau praktiski nodrošināt uzvaru regulārajā čempionātā. Tuvākie sekotāji ir VK Ozolnieki, kuri atpaliek jau par 11 punktiem, 11 spēlēs piedzīvojot četrus zaudējumus.

Nākamo spēli Ventspils komanda aizvadīs 23.februārī viesos ar Cēsu volejbolistiem, bet savās mājās atkal redzēsim 17.februārī ar spēli pret Vecumnieku komandu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VK Ventspils