Ašvorts: 2:0 – tas ir brīnišķīgs rezultāts

1407

Ventspils futbola kluba galvenais treneris Pols Ašvorts pēc uzvaras UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē savā laukumā pār Fēru salu klubu Vikingur (2:0) atzina, ka ir apmierināts ar rezultātu – komanda guva divus vārtus un, kas īpaši svarīgi, neielaida savos vārtos ne bumbu. Taču atbildes spēle Fēru salās būs grūta.

“Ne vienkāršā mačā Ventspils panāca labu uzvaru, kura, ceru, iepriecināja mūsu līdzjutējus. Lieliski, ka to bija daudz un liels viņiem paldies par teicamo atbalstu! Mēs brīnišķīgi sākām spēli, ātri atklājām rezultātu, un vispār pirmajā puslaikā acīmredzami dominējām. Izveidojām daudz momentu un iesitām divus vārtus. Bet lūk, pēc pārtraukuma iespēju iesist bija redzami mazāk, jāatzīmē pretinieks. Vikingur pārkārtojās, daudz saturīgāk sāka darboties aizsardzībā. Bija viesiem momenti arī uzbrukumā, un ar to mums uzmanīgi jātiek skaidrībā, lai atbildes mačā tā nebūtu. Kopumā domājutā: divi pret nulle – tas ir brīnišķīgs rezultāts, un mēs pozitīvi varam skatīties uz priekšu,” sacīja Ašvorts.

Abus vārtus ventspilnieku labā guva uzbrukuma līderis Ģirts Karlsons, turpinot savu fantastiski rezultatīvo sezonu. “Ģirts brīnišķīgā līmenī aizvada Latvijas čempionātu, un arī Eiropas Līgā atkal apstiprināja savu augsto klasi. Viņš laukumā vienmēr atrodas pašā svarīgākajā vietā un vienmēr bīstams. Iesita divus teicamus vārtus, bija iespējas iesist vēl. Karlsons – ļoti svarīga figūra Ventspilij, pat teikšu, ka viņš patreiz mūsu talismans,” tā glaimojoši par Karlsonu izteicās Ašvorts.

Runājot par atbildes spēli, treneris atzina, ka izbraukumā būs grūta cīņa un tai komanda gatavosies ļoti nopietni. Viņa prognozes ir 60 pret 40 par labu Ventspilij.

Atbildes spēle notiks ceturtdien, 7.jūlijā, Leirvīkā.