Ašvorts: Pamatuzdevums – uzvarēt!

1356
Autors: Aberdeen
Autors: Aberdeen

Futbola klubs Ventspils ceturtdien, 21.jūlijā, savā laukumā aizvadīs atbildes spēli UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 2.kārtā, kad uzņems spēcīgo Skotijas klubu Aberdeen. Abu komandu pirmajā spēlē Aberdīnā ventspilnieki cīņas galotnē zaudēja vārtus un piekāpās pretiniekiem ar 0:3.

Iznākums, saprotams, skarbs, tomēr nedrīkst padoties – priekšā atbildes mačs mājās, kurā Ventspils grib uzvarēt. Tā uzsver ventspilnieku galvenais treneris Pols Ašvorts, atzīmējot, ka šī sarežģītā uzdevuma veikšanai komandai būs ļoti vajadzīgs līdzjutēju atbalsts.

“Pamatuzdevums – uzvarēt! Tā ir Eiropas līga, tie ir Eirokausi, mēs saprotam atbildību, mēs tai skaitā “sitamies” par Latvijas futbola prestižu, par reitinga punktiem. Tagad visi apspriež tikai gala iznākumu, par visu citu aizmirst. Bet starp to, no visām Latvijas komandām Eirokausos uz doto momentu tieši Ventspils savācis visvairāk punktu,” akcentēja Ašvorts.

Treneris ļoti cer, ka beidzot Ventspils stadions šajā sezonā atkal būs pārpildīts, jo tik augsta līmeņa komandas Latvijā negadās bieži redzēt. “Pirmkārt, tas ir Eiropas Līgas mačs, bet to gadā ir, diemžēl, pavisam ne tik daudz, kā gribētos. Otrkārt, pie mums brauc Aberdeen – klubs ar Eiropā zināmu vārdu, laba komanda ar labu spēlētāju atlasi. Tas tiešām būs interesants mačs! Bez tam, Ventspilij tagad ļoti nepieciešams un svarīgs atbalsts! Īsts līdzjutējs tieši īpaši atbalsta komandu, kad tai smagi, kad grūti. Nedrīkst pēc neveiksmes vēl arī pacensties, tā teikt, piesist guļošo. Esmu pārliecināts, lielākais vairākums mūsu līdzjutēju arī tā uzskata, viņi obligāti atnāks un atbalstīs,” pauda Ašvorts.