Trīs politisko spēku – “Vienotības”, nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK un Latvijas Reģionu apvienības – apvienotā saraksta līderis Ģirts Valdis Kristovskis nav apmierināts ar izvērsto valdošās partijas propagandu Ventspilī, tomēr cer strādāt tā, lai turpmāk pārņemtu varu pilsētā.

Ventspilī pašvaldību vēlēšanās lielāko vēlētāju atbalstu kārtējo reizi ir guvusi pašreizējā pilsētas mēra Aivara Lemberga vadītā partija “Latvijai un Ventspilij”. Apvienotajam sarakstam domē tikuši trīs mandāti.

Kristovskis aģentūrai LETA norādīja, ka ir skaidrs, ka Ventspilī negodīgā cīņā ir saduļķots vēlētāju prāts. Politiķis pauda, ka pilsētā bija izvērsta milzīga propaganda par labu valdošajai partijai – tā nebija objektīva cīņa, un par objektivitāti te nevarēja būt ne runas, piebilstot, ka pilsētā tika izveidota “melu impērija”.

Kristovskis galvenokārt sarunā uzsvēra tieši opozīcijas partiju nomelnošanu, paužot uzskatu, ka, ja Ventspilsiedzīvotajiem tiek stāstīts, cik partiju darbs ir bijis slikts, tad cilvēki izvēlas ne labākās, bet pārbaudītās vērtības.

Pēc politiķa domām, iespējams, ne tik lieli apvienotā saraksta panākumi varētu būt skaidrojami ar pārāk īsu laiku vēlēšanu kampaņai.

Autors: LETA / Foto: LETA