Aicina pieteikties komandas Ginesa rekorda sasniegšanai Ventspilī

1259

8.aprīlī par godu Latvijas valsts 100 gadu jubilejai Ventspilī tiek plānota jauna Ginesa pasaules rekorda sasniegšana, kad visvairāk cilvēku vienlaicīgi stāda puķu sīpolus. Taču, lai veiksmīgi sasniegtu Ginesa rekordu, nepieciešams izpildīt vairākus kritērijus, un viens no būtiskākajiem ir sapulcēt vismaz 974 cilvēkus. Tādēļ pašvaldība aicina pieteikties komandas dalībai rekorda uzstādīšanā.

Lai pieteiktos, pirmais solis ir izveidot komandu. Vēlamais dalībnieku skaits komandā ir 25 cilvēki. Līdz 1.martam jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pastu tourism@ventspils.lv vai jāiesniedz personīgi Ventspils Tūrisma Informācijas centrā. Pieteikuma anketu var saņemt elektroniski vai drukātā formātā Ventspils Tūrisma Informācijas centrā.

Ginesa rekorda uzstādīšanai Ventspilī, ir jāpārspēj 2014.gada 9.novembrī Brukveilas parkā, Birmingemā, Lielbritānijā uzstādītais rekords, kad 15 minūšu laikā sīpolpuķes vienlaicīgi stādīja 850 cilvēku.

Ventspilī Ginesa rekordam pieteikts jauns Latvijas valsts simtgadi simbolizējošs figurāls sniegpulkstenīšu stādījums Latvijas kontūras formā. Figurālā dobe sagatavota 2016.gada nogalē Sarkanmuižas pļavā. Jauna rekorda uzstādīšanai Ventspilī ir nepieciešama 974 cilvēku līdzdalība, kas vienlaicīgi stāda sīpolpuķes.