Andris Valerts atstājis Ūdens piedzīvojumu parka vadītāja amatu

2149

Pirms nedēļas savu pēdējo darba dienu Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka pārvaldnieka amatā aizvadīja tā līdzšinējais pārvaldnieks Andris Valerts, viņa vietā darbu uzsāka kuldīdznieks Māris Millers.

Daudziem šī bija negaidīta vēsts, par ko izvērtās arī plaša uzmanība sociālajos tīklos. Izskanēja pat versija, ka kāda iemesla dēļ viņš ir atstājis amatu ne gluži pēc savas gribas. Tomēr, kā sarunā ar portālu VentspilsBalss.lv atzina Valerts, tā nav: «Nē, neviens mani nav atlaidis no darba,» sacīja Valerts. Viņš norādīja, ka tas ir viņa paša lēmums.

Valerts vadīja Ūdens piedzīvojumu parku trīs gadus. Viņa vadībā apmeklētāju skaits Ūdens piedzīvojumu parkā pagājušajā gadā sasniedza 200 000 un tas ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem un apmeklētākajiem Ventspils objektiem.

Kā galveno aiziešanas iemeslu Valerts norādīja to, ka tuvojas tradicionālais Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons, kas šogad notiks jau septīto reizi un starts paredzēts 18. un 19.jūnijā, turklāt pirmoreiz sacensības notiks arī pilnā maratona distancē. Valerts ir Ventspils Maratona kluba vadītājs un arī šo sacensību rīkotājs. Sacensības kļūst plašākas, līdz ar to pieaug darba apjoms un tas prasa daudz vairāk laika.

Kopš šīs nedēļas sākuma pārvaldnieka amata pienākumus pilda Māris Millers, ar kuru Valerts ir sen labi pazīstams un stafetes nodošana esot drošās rokās. Kuldīdznieks Māris arī šobrīd dzīvo dzimtajā Kuldīgā un katru dienu mēro ceļu uz darbu Ventspilī.

Pēdējie divi mēneši ūdens piedzīvojumu parka dzīvē aizritējuši pozitīvā noskaņojumā. Decembrī Ventspils peldbaseins nosvinēja 30.gadadienu, bet pirms divām nedēļām Latvijas Labākā tirgotāja balvas pasniegšanā Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku atzina par uzvarētāju savā nozarē.